Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50

Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 - DO-1403 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50
Kategória: Ďalekohľady DELTA Optical
Cena: 148.00 s DPH
165.00 € (-10%)
Kód produktu: DO-1403
Dostupnosť: dostupný
Záručná doba: 10 roky(ov)
Hodnotenie:
ks:
Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 - DO-1403 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 - DO-1403 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 - DO-1403 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 - DO-1403 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50 - DO-1403 Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50
0 0
Parametre produktu
Videá
  • Nadpriemerné optické vlastnosti
  • Odolná konštrukcia
  • Dokonalý prenos kontrastu
  • Ideálny ďalekohľad pre milovníkov prírody

Modely Titanium sú vlajkovou loďou, a nosnou sériou ďalekohľadov spoločnosti Delta Optical a pokrývajú širokú škálu optiky, určenej pre denné i nočné pozorovania. Z týchto modelov si môžete ľahko vybrať typické turistické ďalekohľady, pre pozorovateľov prírody, nadšencov astronómie alebo pre poľovníkov. Zároveň bude mimoriadne konkurencieschopná proti mnohým široko uznávaným a drahším modelom ďalekohľadov na trhu.
Hlavnou výhodou ďalekohľadov série Titanium sú ich nadpriemerné optické vlastnosti. Vstavané hranoly zo skla BaK4 a antireflexné nátery s účinnosťou viac ako 99% zaručujú ostrý a jasný obraz v presných farbách. Tieto modely sú široko chválené za zanedbateľné optické chyby, ako sú: chromatická aberácia, ale slabý prenos kontrastu.

Sériu Titanium tvoria robustné ďalekohľady v hliníkovom tele. Boli navrhnuté tak, aby optimálne kombinovali svoje vysoké optické vlastnosti s malými rozmermi. Telá ďalekohľadov sú pokryté drsnou plastovou dýhou, ktorá zaručuje príjemné a pohodlné uchopenie do ruky. Komfort pri používaní sa zvyšuje pomocou gumových okulárov a hladko fungujúca mechanizácia zaostrovania, robená s náležitou starostlivosťou. Všetky modely v sérii Titanium sú vodotesné a naplnené dusíkom, takže ich môžete používať aj v daždi, bez strachu zo zmáčania alebo zamrznutia skla zvnútra.
Titanium 7x50 je všestranný model v tejto sérii. Na jednej strane je to skvelý ďalekohľad na neskoré večerné poľovačky, v ktorom 50-milimetrové šošovky zhromažďujú dostatok svetla. Na druhej strane ho môžete úspešne použiť na dlhú prechádzku prírodou. Navyše ide o ďalekohľad s malými rozmermi napriek veľkým šošovkám, a preto sú príjemné na nosenie a nie sú ťažké pri preprave. Zvyčajne predstavuje kompromis medzi malým ďalekohľadom triedy 42 mm a oveľa väčšou triedou 56-63 mm.

Technické parametre:

Zväčšenie: 7x
Priemer objektívu: 50 mm
Dioptrická korekcia: + / - 5dioptrie
Plnenie dusíkom: Áno
Zorné pole: 131 m/1000m
Hmotnosť: 900 g
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 4,5 m
Rozmery: 185x185x65 mm
Faktor súmraku: 18,7

Obsah balenia:

1x Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50
1x Čistiaca handrička na optiku
1x Popruh na ďalekohľad
1x Odolné púzdro s popruhom
2x Krytka na ďalekohľad

 

Ďalekohľad Delta Optical Titanium 7x50

Pridajte svoje hodnotenie

Ohodnoťte produkt

Pridajte svoj komentár k produktu

Spýtať sa na produkt / Mám záujem o predvedenie stroja

meno, priezvisko

e-mail

tel. číslo (mobil)

koľko je sedem krát 2? (overenie)

otázka